Mis on lash lift

Jäta hüvasti ebamugavate ripsmekoolutajatega, mis näevad välja kui piinariistad. Unusta ka senised püsivad ripsmekoolutussüsteemid, nagu näiteks rullid või klambrid, mis on samuti ebamugavad. Ilu nimel ei pea alati kannatama! Eestisse on saabunud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele.
Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga.
Mina, ja minu Browhouse stuudio töötajad, kasutame oma töös uue generatsiooni Lash Lift Superboost Lamination aineid, mis on välja töötatud Eesti brändi Ruthie Belle poolt. Tooted on niivõrd õrnad ripsmekarva vastu, et Lash Lift protseduuri võib korrata iga 3-4 nädala tagant (seni oli see võimalik vaid vähemalt 8 nädala järel), ilma karva kõrvetamata. Lisaks saame nende ainetega koolutada ripsmekarva kogu selle pikkuses (eelnevaid aineid tohtisime kasutada vaid poole ripsmekarva ulatuses).

Lash Botox ainet me enam oma töös ei kasuta. Seda põhjusel, et uuenenud Lash Lift protseduur sisaldab juba vaikimisi ka ripsmete lamineerimist. Lamination Superboost seerum tagab ripsmetele visuaalselt parema väljanägemise seerumis sisalduvate provitamiin B5 ja kõrge molekulaarse kaaluga hüaluroonhape, mis aitavad niiskusel jõuda ja kinnituda ripsmekarva sisse. Et saaksite kodustes tingimustes oma ripsmeid niisutada ja anda lisaläiget, on teil võimalik osta kaasa lihtsasti peale kantav losjoon meie stuudiost.

Uuenenud protseduur koosneb senise kahe etapi asemel kolmest etapist: ripsmete koolutamine, värvimine, lamineerimine.

Kui kaua võtab protseduur aega?
Lash lift Superboost Lamination protseduurile kulub aega 60-75 minutit.

Kui kaua kestab tulemus?
Lash lift protseduuri tulemus kestab 6-8 nädalat.

Kas lash lift protseduur on valulik?
Ei, nagu juba eelnevalt on välja toodud, siis tegemist ei ole valuliku toiminguga. Toiming on niivõrd meeldiv ja rahustav, et nii mõnigi klient uinub sel ajal.

Kuidas oma ripsmeid peale lash lift protseduuri hooldada?
Tegemist on teenusega, mis ei vajagi kodust hooldust. Küll aga võid soovi korral soetada minu stuudiost koduse lamineerimislosjooni, mis on ühtlasi ka musta pigmendiga ning kanna seda iga 2-3 päeva järel ripsmetele nagu ripsmetušši, tulemuseks on toidetud ja hooldatud ripsmed kuni järgmise visiidini.
On aga reegel, mida kindlasti pead järgima – hoia ripsmed kuivad 24 tunni jooksul alates tehniku juurest lahkumisest. Järgmine hooldus toimub taaskord alles tehniku juures.

Kui sagedasti võin Lash Lift Superboost Lamination protseduuri teha oma ripsmetele?
Uuenenud Lash Lift protseduuri võib korrata iga nelja nädala järel.

Kas ma võin kasutada ripsmeseerumeid ja ripsmetušše peale protseduuri?
24 tunni möödumisel võite kasutada oma ripsmetel nii seerumeid kui ka tušši, kui seda soovite.

Kas lash lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?
Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.

Lash Lift Superboost Lamination teenuse maksum on 25 eurot.